آموزش BPMN2

دوره ی آموزشی BPMN2

دوره ی آموزشی BPMN2

دوره ی آموزشی کامل BPMN2  به همراه کارگاه آموزشی در طول زمان توسط www.BPMN.ir ارائه خواهد شد. این دوره به صورت سریالی و به صورت اسلاید، توضیح و پرسش و پاسخ ارائه می گردد.

دوره ی آموزشی BPMN2

تیتر دوره ی آموزشی BPMN

سرفصل دوره ی آموزشی BPMN2

•BPMN : مفاهيم و جزئيات نمادها : در این قسمت با نمادهای BPMN2 و مفاهیم و کاربردهای هر کدام از این نمادها آشنا خواهید شد

•پترنهاي مدلسازي فرآيندها و نحوه مدلسازي درBPMN : در این قسمت یاد می گیریم که پترن های استاندارد مدل سازی گردش کارها کدام هستند و نحوه ی مدلسازی هر کدام از این پترن ها در BPMN2 به چه صورت انجام می شود

•ابزارهاي مدلسازي فرآيندها با استفاده از BPMN : همراه با یکدیگر چند ابزار مفید و کاربردی مدل سازی فرآیندها با استفاده از BPMN2 را فرا خواهیم گرفت. در این قسمت سعی می کنیم از همکاری شرکت ها و دوستانی که به صورت آنلاین ابزارهای خود را در اختیار ما قرار خواهند داد نیز استفاده کنیم.

•کارگاه مدلسازي فرآيندها : دوستانی که آموزش های وبسایت را به خوبی پیگیری کرده باشند می توانند فرآیندهایی واقعی از محیط کار خود را مدل سازی نمایند و طی پرسش و پاسخ با مدرس به اصلاح و بهبود این فرآیندها بپردازند.
لطفا نظرات و پیشنهادات خود را در این خصوص در قسمت نظرهای هر پست با بنده مطرح نمایید.

2 دیدگاه در “دوره ی آموزشی BPMN2

 1. جبل عاملیان گفت:

  با سلام
  لطفا اطلاعات بیشتری در خصوص برگزاری دوره آموزشی بدهید.
  2- چنانچه بخواهیم از شما به عنوان استاد برای برگزاری دوره حضوری در اداره یا سازمانی دعوت نماییم آیا آمادگی لازم را دارید؟ نحوه هماهنگی را بفرمایید.
  لطفا پاسخ خود را به آدرس ایمیل ارسال فرمایید.

  1. جلالی گفت:

   مشخصات کارگاه آموزشی BPMN2 که به صورت سه روزه برگزار می گردد و همچنین فایل اهداف، مخاطبین، سرفصل و سوابق آموزش BPMN را می توانید از آدرس http://bpmn.ir/bpmn2/bpmn2workshop/ دریافت نمایید.
   موارد فوق به همراه نحوه ی هماهنگی و شرایط برگزاری دوره ایمیل شدند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *