BPMS

Bizagi BPMS

نرم افزار Bizagi

سوال ها و درخواست های زیادی در مورد نرم افزار Bizagi از وبسایت BPMN می شود. باید به اطلاع خوانندگان محترم برسانیم که در حال حاضر این شرکت در ایران نمایندگی ندارد و اصولا سیاست این شرکت عدم ارائه ی خدمات و نرم افزارهای خود در ایران است. به همین خاطر است که در صورتیکه شما آدرس سایت این شرکت www.bizagi.com را در مرورگر بزنید با پیغام عدم دسترسی کشور شما مواجه می شوید.

ولی در صورتیکه شما با آی پی غیر ایرانی وارد این سایت شوید میتوانید نرم افزارهای زیر را دانلود نمایید :

1 . BizagiModeler که یک نرم افزار مدل سازی فرآیندهای کسب و کار با استفاده از BPMN2 می باشد

2. BizagiExpress که یک نرم افزار BPMS کامل + BizagiModeler می باشد و دارای محدودیت تعداد کاربر است. شما میتوانید از این نرم افزار برای بررسی و تست امکانات Bizagi استفاده نمایید و یا برای اهداف آموزشی و غیرتجاری از آن استفاده نمایید

حال با این پرسش مواجه می شویم که شرکت هایی در ایران اقدام به ارائه ی این نرم افزار نموده اند، چه بکنیم ؟ آیا این راهکار را تهیه کنیم ؟

پاسخ : نرم افزار ارائه شده توسط این شرکت ها دارای پشتیبانی شرکت Bizagi نیست و شما بر اساس مسئولیت و تعهد شرکت ارائه دهنده ایرانی از این راهکار استفاده نمایید. ارائه ی این نرم افزار در ایران مشابه ارائه راهکارهای شرکت مایکروسافت (Sharepoint,Msproject,Biztalk,MSCRM و …) می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *