قوانین گروه تلگرام BPMN

به گروه BPMN خوش آمدید.
این گروه، یک گروه علمی و پژوهشی است و دور هم جمع شده ایم تا در راستای موضوع گروه رایزنی کنیم. تک تک دقایق کلیه ی افرادی که در راستای بهبود وضعیت مردم و امور این مرز و بوم فکر میکنند، تحقیق می کنند و تلاش میکنند از نظر ما بسیار گرانبها می باشد و بر این اساس موضوع و قوانین گروه به اطلاع میرسد :
1. موضوع گروه در خصوص مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدل سازی فرآیندها و بهبود فرآیندها شامل رویکردها، نرم افزارها، روش های اجرا، تجربیات و … می باشد
2. نشر مطلب در خصوص مواردی خارج از موضوع گروه مجاز نیست موارد مانند تبریک و تسلیت مناسبت ها، موارد اجتماعی، لطیفه و … قطعا مجاز نیست.
3. نشر مطلب در خصوص تبلیغ محصولات و خدمات داخلی و خارجی که نمایندگی در ایران دارند با قصد بازاریابی مجاز نیست. این مورد شامل تبلیغ گروه، وبسایت، برند، کانال و … نیز میشود.
تبصره یک : در صورت تمایل می توانید گروه / کانال تلگرامی خود را به مدیرگروه معرفی تا در صورت مرتبط بودن و مفید بودن در گروه مطرح شود.
تبصره دو : در صورتیکه در وبسایت/وبلاگ و … خود مطلبی علمی و پژوهشی منتشر کرده اید مجاز هستید در گروه لینک بدهید.
4. هر کدام از اعضاء می توانند بعد از ورود در صورت تمایل به معرفی خود بپردازند و برند یا شرکتی که در آن مشغول به کار هستند را معرفی و آدرس وبسایت خود را معرفی کنند که این امر فقط در ابتدای ورود مجاز است و در آینده به صورت متن خصوصی باشد.
موارد فوق به صورت محدودیت تعریف شدند تا برای همه مشخص باشد که برای بنده و دیگر اعضاء گروه زمانی که صرف خواندن و پاسخ گویی به مطالب این گروه می شود اهمیت زیادی دارد.
امیدوارم در گروه BPMN بتوانید زمان مفیدی را سپری کنید.
شما میتوانید خلاصه ای از مهمترین بحث های گروه رو در آدرس زیر مطالعه کنید :
http://bpmn.ir/category/bpmn-telegram-group
مهدی جلالی