BPMN, BPMS

BPMS های متن باز جاوا : jBPM

نرم افزارهای متن باز BPMS را معرفی خواهیم نمود، جهت پیگیری گفتگوی تخصصی در مورد نرم افزاری متن باز  BPMS در گروه BPMS های متن باز عضو شوید. در صورتیکه شما در خصوص هر کدام از این Moneygram fees نرم افزارها تخصص دارید یا شرکت شما ارائه دهنده ی خدمات در خصوص این نرم افزارها می باشد لطفا عضو این گروه شوید.

برای شروع کار به بررسی یکی از برترین و محبوب ترین نرم افزارهای متن باز BPMS با عنوان JBPM می پردازیم :

وب سایت : http://www.jboss.org/jbpm

در واقع jBPM یکی دیگر از محصولات متن باز گروهی است که سرور Jboss رو ارائه داده اند. jBPM یک پلتفرم مدیریت فرآیندهای کسب و کار انعطاف پذیر مبتنی بر زبان قدرتمند جاوا می باشد.

هسته ی اصلی jBPM یک موتور مدیریت گردش کار سبک و قابل توسعه می باشد که از آخرین نسخه ی BPMN یا همان BPMN2 استفاده می کند. شما میتوانید هسته ی jBPM را در نرم افزارهای مبتنی بر جاوای خود مورد استفاده قرار دهید، یا اینکه از آن به صورت مستقل استفاده نمایید. همچنین می توانید از آن به عنوان سرویس استفاده نمایید : در نتیجه jBPM می تواند به عنوان یک سرویس دهنده ی گردش کار برای هر پروژه ی نرم افزاری با زبان دلخواه مورد استفاده قرار بگیرد.همچنین بر بستر موتور مدیریت گردش کار jBPM امکانات و ابزارهای مختلف زیادی توسعه یافته اند که می توان با بهره گیری از آنها یک راهکار کامل مدیریت فرآیندهای سازمانی را پیاده سازی نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *