قوانین گروه تلگرامی BPMN

در گروه تلگرام BPMN عضو شوید

با مراجعه به وبسایت www.bpmtalk.ir یا کانال [email protected] در گروه تلگرام BPMN عضو شوید. ما در اینجا به بحث و تبادل نظر در خصوص موارد زیر می پردازیم :
تحلیل سیستم های نرم افزاری فرآیندگرا
شناسایی و مدل سازی فرآیندها با استفاده از BPMN2
نحوه ی پیاده سازی BPMS در سازمان
مدیریت فرآیندهای کسب و کار یا BPM
همچنین میتوانید با اکانت mahdimjalali یا همراه 09155214840 در تلگرام تماس برقرار کنید تا به گروه اضافه شوید.
ما هر چند وقت یک بار خلاصه ای از بحث های مهم گروه را به صورت مطلب در سایت منتشر میکنیم. شما می توانید از لینک زیر به این مطالب را مشاهده کنید و در مورد آنها نظر بدهید.
مطالب گروه تلگرام

این گروه، یک گروه علمی و پژوهشی است و دور هم جمع شده ایم تا در راستای موضوع گروه رایزنی کنیم. تک تک دقایق کلیه ی افرادی که در راستای بهبود وضعیت مردم و امور این مرز و بوم فکر میکنند، تحقیق می کنند و تلاش میکنند از نظر ما بسیار گرانبها می باشد و بر این اساس موضوع و قوانین گروه به اطلاع میرسد :
1. موضوع گروه در خصوص مدیریت فرآیندهای کسب و کار، مدل سازی فرآیندها و بهبود فرآیندها شامل رویکردها، نرم افزارها، روش های اجرا، تجربیات و … می باشد
2. نشر مطلب در خصوص مواردی خارج از موضوع گروه مجاز نیست موارد مانند تبریک و تسلیت مناسبت ها، موارد اجتماعی، لطیفه و … قطعا مجاز نیست.
3. نشر مطلب در خصوص تبلیغ محصولات و خدمات داخلی و خارجی که نمایندگی در ایران دارند با قصد بازاریابی مجاز نیست. این مورد شامل تبلیغ گروه، وبسایت، برند، کانال و … نیز میشود.
تبصره یک : در صورت تمایل می توانید گروه / کانال تلگرامی خود را به مدیرگروه معرفی تا در صورت مرتبط بودن و مفید بودن در گروه مطرح شود. شما میتوانید محصول و خدمت خود را به صورت مدون و طی یک ارائه کامل که با هماهنگی مدیران گروه انجام می شود به صورت رایگان معرفی نمایید.
تبصره دو : در صورتیکه در وبسایت/وبلاگ و … خود مطلبی علمی و پژوهشی منتشر کرده اید مجاز هستید در گروه لینک بدهید. در زمان ارسال مطلب در گروه، اصل مطلب یا فیلم باید ذکر شود. هدف این هست که اعضاء بدون مراجعه به سایت ها یا کانال های دیگر و سرگردانی به مطلب مورد نظر دسترسی داشته باشند.
4. هر کدام از اعضاء می توانند بعد از ورود در صورت تمایل به معرفی خود بپردازند و برند یا شرکتی که در آن مشغول به کار هستند را معرفی و آدرس وبسایت خود را معرفی کنند که این امر فقط در ابتدای ورود مجاز است و در آینده به صورت متن خصوصی باشد.
5. نشر مطلب در گروه به صورت چتی امکان پذیر نیست : به این معنی که کل پرسش یا پاسخ یا هرگونه مطلب خود را به صورت یک پست منتشر کنید و از انتشار پست های متعدد تک خطی پشت سر هم برای بیان یک موضوع پرهیز کنید.
6. نشر هر گونه مطلبی که به صورت مستقیم و غیر مستقیم به صورت توهین، افترا، تبلیغ منفی و یا اتهام به اشخاص حقیقی یا حقوقی باشد ممنوع می باشد.
موارد فوق به صورت محدودیت تعریف شدند تا برای همه مشخص باشد که برای بنده و دیگر اعضاء گروه زمانی که صرف خواندن و پاسخ گویی به مطالب این گروه می شود اهمیت زیادی دارد.
امیدوارم در گروه BPMN بتوانید زمان مفیدی را سپری کنید.
شما میتوانید خلاصه ای از مهمترین بحث های گروه رو در آدرس زیر مطالعه کنید :
مطالب گروه تلگرام
مهدی جلالی